top of page
Polska przyroda i zabytki – 10 dni - zwiedzanie i wypoczynek

Podczas tej wycieczki po Polsce będziemy mieli okazję na kontakt z polską przyrodą w Białowieskim Parku Narodowym, na szczytach najwyższych polskich gór – Tatr, przejść po uroczych dróżkach w Kalwarii Zebrzydowskiej, odwiedzić stadninę koni czystej krwi arabskiej w Janowie Podlaskim. Poznamy sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach, zwiedzimy zabytkowe miejsca z listy UNESCO: Stare Miasto w Warszawie, Krakowie, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, park pielgrzymkowy w Kalwarii Zebrzydowskiej, drewniany zabytkowy kościół w Dębnie, kopalnię soli w Wieliczce i Puszczę Białowieską. Odpoczniemy w najsłynniejszym polskim kurorcie górskim w Zakopanym, zobaczymy zamki, skansen i wiele innych.

Szlakiem polskich obiektów Unesco - 8 dni - zwiedzanie i wypoczynek

Podczas tej wycieczki po Polsce poznamy 8 miejsc ze światowej listy UNESCO: Stare Miasto w Warszawie, Krakowie, Toruniu, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, park pielgrzymkowy w Kalwarii Zebrzydowskiej, drewniany zabytkowy kościół w Dębnie, kopalnię soli w Wieliczce i Halę Stulecia we Wrocławiu. Będziemy mieli okazję być na szczytach najwyższych polskich gór – Tatr, przejść po uroczych dróżkach w Kalwarii Zebrzydowskiej . Poznamy  sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach, Odpoczniemy w najsłynniejszym polskim kurorcie górskim w Zakopanym, zobaczymy zamki i pałace.

Kraków i Wieliczka, zabytki Unesco - 3 dni - zwiedzanie i wypoczynek

W ramach tego programu zwiedzamy jeden z najciekawszych regionów Polski i Europy.

Zobaczymy dwa miejsca z listy UNESCO: Stare Miasto w Krakowie i Kopalnia soli w Wieliczce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa w 1978 r., czyli jako jedne z pierwszych 12 obiektów na świecie.

Powyższe programy są jedynie przykładowe. Dla każdej grupy przygotowujemy indywidualny plan podróży, uzależniony od terminów, intensywności zwiedzania, oczekiwanego standardu oraz specyficznych potrzeb. 

bottom of page