top of page
Polskie zamki i pałace oraz miejsca UNESCO - 10 dni - aktywne zwiedzanie

Podczas tej wycieczki po Polsce poznamy aż 10 miejsc ze światowej listy UNESCO: zamek w Malborku, Stare Miasto w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Zamościu, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, park pielgrzymkowy w Kalwarii Zebrzydowskiej, drewniany zabytkowy kościół w Dębnie, kopalnię soli w Wieliczce i Halę Stulecia we Wrocławiu. Będziemy mieli okazję na kontakt z przyrodą w Poleskim Parku Narodowym, przejdziemy po uroczych dróżkach w Kalwarii Zebrzydowskiej. Poznamy sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach, zobaczymy liczne zamki i pałace z ogrodami.

Od Bałtyku do Tatr, ​​szlakiem UNESCO w Polsce - 8 dni - aktywne zwiedzanie

Wycieczka po Polsce, podczas której poznamy aż 9 miejsc ze światowej listy UNESCO: zamek w Malborku, Stare Miasto w Warszawie, Krakowie, Toruniu, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, park pielgrzymkowy w Kalwarii Zebrzydowskiej, drewniany zabytkowy kościół w Dębnie, kopalnię soli w Wieliczce i Halę Stulecia we Wrocławiu. Będziemy mieli okazję podziwiać panoramę ze szczytów najwyższych polskich gór – Tatr, a także przejść po uroczych dróżkach w Kalwarii Zebrzydowskiej. Poznamy  sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach, Odpoczniemy w najsłynniejszym polskim kurorcie górskim w Zakopanem, zobaczymy zamki i pałace.

Kraków i okolice – zabytki z listy UNESCO - 5 dni - aktywne zwiedzanie

Zobaczymy aż 4 miejsca z listy UNESCO, w tym dwa: Stare Miasto w Krakowie i Kopalnia Soli w Wieliczce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa w 1978 r., czyli jako jedne z pierwszych 12 obiektów na świecie.

Kraków i okolice – zabytki z listy UNESCO - 3 dni - aktywne zwiedzanie

W ramach tego programu zwiedzamy jeden z najciekawszych regionów Polski i Europy.

Zobaczymy aż 4 miejsca z listy UNESCO, w tym dwa: Stare Miasto w Krakowie i Kopalnia soli w Wieliczce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa w 1978 r., czyli jako jedne z pierwszych 12 obiektów na świecie.

Powyższe programy są jedynie przykładowe. Dla każdej grupy przygotowujemy indywidualny plan podróży, uzależniony od terminów, intensywności zwiedzania, oczekiwanego standardu oraz specyficznych potrzeb. 

bottom of page