top of page
Śladami Św. Siostry Faustyny i Św. Jana Pawła II; zabytki, sanktuaria – 10 dni

W trakcie tej wycieczki odwiedzimy miejsca związane ze Św. Siostrą Faustyną takie jak Głogowiec,  Świnice Warckie, Łagiewniki, Św. Janem Pawłem II: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Zakopane, najważniejsze sanktuaria Polskie w Częstochowie, Krakowie, Licheniu, zwiedzimy zabytkowe miejsca z listy UNESCO: zamek w Malborku, Stare Miasto w Warszawie, Toruniu, Krakowie, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, park pielgrzymkowy w Kalwarii Zebrzydowskiej, drewniany zabytkowy kościół w Dębnie i kopalnię soli w Wieliczce. Odpoczniemy w najsłynniejszym polskim kurorcie górskim w Zakopanym, zobaczymy zamki, skansen i wiele innych.

Szlakiem Świętych - polskie zabytki i sanktuaria – 8 dni

W trakcie tej wycieczki odwiedzimy miejsca związane ze Św. Siostrą Faustyną takie jak Głogowiec, Świnice Warckie, Łagiewniki, Św. Janem Pawłem II: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, najważniejsze sanktuaria Polskie w Częstochowie, Krakowie, Licheniu, zwiedzimy zabytkowe miejsca z listy UNESCO: zamek w Malborku, Stare Miasto w Warszawie, Toruniu, Krakowie, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, park pielgrzymkowy w Kalwarii Zebrzydowskiej i kopalnię soli w Wieliczce.

Zabytki i sanktuaria Krakowa i okolic - 5 dni

W ramach tego programu zwiedzamy jeden z najciekawszych regionów Polski i Europy. Bardzo wiele miejsc na tym terenie jest powiązanych z życiem i działalnością św. Jana Pawła II, a także św. Siostrą Faustyną i ideą Bożego Miłosierdzia.
Zobaczymy aż 4 miejsca z listy UNESCO, w tym dwa: Stare Miasto w Krakowie i Kopalnia soli w Wieliczce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa w 1978 r., czyli jako jedne z pierwszych 12 obiektów na świecie. Doskonały  program na wyjazdy parafialne. Możliwe rekolekcje. 

Boże Miłosierdzie - zabytki i sanktuaria Krakowa i okolic - 3 dni

W ramach tego programu zwiedzamy jeden z najciekawszych regionów Polski i Europy. Bardzo wiele miejsc na tym terenie jest powiązanych z życiem i działalnością św. Jana Pawła II, a także św. Siostrą Faustyną i ideą Bożego Miłosierdzia.
Zobaczymy aż 4 miejsca z listy UNESCO, w tym dwa: Stare Miasto w Krakowie i Kopalnia soli w Wieliczce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa w 1978 r., czyli jako jedne z pierwszych 12 obiektów na świecie. Polecamy na na wyjazdy parafialne. Możliwe
rekolekcje.

Powyższe programy są jedynie przykładowe. Dla każdej grupy przygotowujemy indywidualny plan podróży, uzależniony od terminów, intensywności zwiedzania, oczekiwanego standardu oraz specyficznych potrzeb. 

bottom of page